Pristatymo informacija

1. Pristatymo sąlygos


Prekės pristatomos į Pirkėjo nurodytą vietą šiomis sąlygomis:


1.1. Prekių pristatymas Vilniuje ir Kaune yra nemokamas, jeigu užsakymo suma didesnė nei 600 eurų (dėl nemokamo pristatymo į šiuos miestus teiraukitės el. paštu info@techspace.lt)*


1.2. PRISTATYMAS KURJERIU. Pristatymo kaina visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Nerija) 4.99 6.99 euro (dėl pristatymo į Kuršių Neriją teiraukitės el. paštu info@techspace.lt)Prekių pristatymo į Kuršių Neriją kaina sutariama atskirai el. paštu. Kaina priklausys nuo to, ar prekę reikės pristatyti iki Pirkėjo nurodyto adreso, ar iki kelto. 


Dėl prekių, kurių svoris viršys 30kg pristatymo ir užnešimo į aukštą kaina derinama el. paštu atskirai.

Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo patikrinti siuntos būklę. Pastebėję pažeidimų, siuntos Pirkėjas turi nepriimti ir apie tai pažymėti važtaraštyje. Pasirašius važtaraštį, laikoma, kad prekės ir siunta tvarkingos ir Pirkėjas pretenzijų neturi. 

 

2. Pristatymo terminas 


Užsakytos prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas. Kai kuriais atvejais (pvz.: prekės Pagal užsakymą, išparduotos ir dar negautos į sandėlį prekės) pristatymas gali užtrukti ilgiau. Tokiais atvejais pristatymo terminas papildomai sutariamas su Pirkėju. 


3. Pristatymo laikas 


Užsakytos prekės pristatomos darbo dienomis, nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Apie tikslesnį pristatymo laiką Pirkėjas gali būti informuojamas jo nurodytu telefonu arba el. paštu. 


*Kompiuterio surinkimo paslaugos užsakymo atveju kompiuterio pristatymas į Kauną - 4.99€